Výsledky 2016
"Dvoukolky" (poháněná jedna náprava) "Čtyřkolky" (poháněné dvě nápravy)
Pořadí Závodník Pořadí Závodník
1. (23) Lindovský Roman - Skřípov 1. (35) Tomeček Lukáš - Jozefovice
2. (18) Wysoglad Pavel - Velká Polom 2. (34) Scholaster Libor - Větřkovice
3. (19) Lindovský Pavel - Opava 3. (37) Štajer Miroslav - Dětmarovice
4. (27) Lindovský Petr - Skřípov 4. (36) Moravec Karel - Větřkovice
5. (22) Klapetek Pavel - Větřkovice 5. (33) Šustek Tomáš - L. Albrechtice
6. (03) Nekola Jiří - Plzeň 6. (39) Baran Václav - Český Těšín
7. (21) Motl Pavel - Svatoňovice 7. (31) Moravec Jakub - Větřkovice
8. (25) Binar Tomáš - Větřkovice 8. (38) Štajer Jan - Dětmarovice
9. (29) Černoch Jaroslav - Větřkovice 9. (42) Maleňák Ondřej - Stachovice
10. (09) Gilík Michal - Slavkov 10. (32) Homola Pavel - Větřkovice
11. (26) Klapetek Miloš - Kobeřice 11. (40) Hlubek Ferdinand - Kylešovice
12. (24) Baran Václav - Český Těšín 12. (41) Zavadinka Lukáš - Janovice
13. (04) Sláma Zdeněk - Staré Oldřůvky    
14. (15) Vladimír Kuchař - Kozlovice    
15. (28) Volkmer Vladimír - Mikolajice    
16. (01) Ing. Galčan Daniel - Větřkovice    
17. (07) Cihlář Josef - Větřkovice    
18. (10) Panáček Bohuslav - Větřkovice    
19. (13) Ševčík Jan Ostrava - Stará Bělá    
20. (02) Klapetek Jan - Větřkovice    
21. (12) Vicherek Viktor - Opava    
22. (06) John Josef - Lesní Albrechtice    
23. (17) Gasmann Radim - Odry    
24. (16) Helísek Daniel - Kaménka    
25. (05) Kastl Josef - Budišov nad Budišovkou    
26. (14) Koval Pavel - Slavkov    
27. (20) Březina Ondřej - Heřmanice    
28. (11) Burdová Eva - Leskovec    
29. (08) Černín Jaroslav - Lhotka    
 
Výsledky 2015
"Dvoukolky" (poháněná jedna náprava) "Čtyřkolky" (poháněné dvě nápravy)
Pořadí Závodník Pořadí Závodník
1.  (14) Lindovský Roman Skřípov 1.  (38) Štajer Miroslav Dětmarovice
2.  (18) Nykš Petr Hrabství 2.  (34) Scholaster Libor Větřkovice
3.  (02) Cihlář Josef Větřkovice 3.  (31) Moravec Karel Větřkovice
4.  (11) Gilík Michal Slavkov 4.  (37) Baran Václav Český Těšín
5.  (13) Klapetek Pavel Větřkovice 5.  (40) Moravec Jakub Větřkovice
6.  (16) Lindovský Pavel Opava 6.  (35) Šustek Tomáš Lesní Albrechtice
7.  (23) Binar Tomáš Větřovice 7.  (36) Maleňák Ondřej Lukavec
8.  (19) Wysoglad Pavel Velká Polom 8.  (32) Homola Pavel Větřkovice
9.  (17) Štajer Jan Dětmarovice 9.  (42) Tomeček Lukáš Jozefovice
10.  (15) Koval Pavel Slavkov 10.  (39) Groda Jiří Větřkovice
11.  (21) Melich Ondřej Velké Heraltice 11.  (43) Ferdinad Hlubek Kylešovice
12.  (09) John Josef Lesní Albrechtice 12.  (33) Pustelník Valter Štěpánkovice
13.  (10) Petřík Zbyněk Opava 13.  (41) Burdík Jan Jelenice
14.  (24) Panáček Bohuslav Větřovice    
15.  (03) Vladimír Kuchař Kozlovice    
16.  (12) Dubový Pavel Větřkovice    
17.  (06) Zavadil Lukáš Malé Hoštice    
18.  (04) Sláma Zdeněk Staré Oldřůvky    
19.  (20) Volkmer Vladimír Mikolajice    
20.  (22) Černoch Jaroslav Větřkovice    
21.  (01) Můller Martin Hradec nad Moravicí    
22.  (07) Schindler Tomáš Hradec nad Moravicí    
23.  (05) Klapetek Jan Větřkovice    
24.  (08) Dostál Tomáš Pustá Polom    
 
Výsledky 2013
"Dvoukolky" (poháněná jedna náprava)
"Čtyřkolky" (poháněné dvě nápravy)
Junioři
Pořadí
Závodník
Pořadí
Závodník
Pořadí
Závodník
1.
(10) Borovička Jaroslav - Příbram
1.
(26) Scholaster Libor- Větřkovice
1.
(53) Moravec Jakub - Větřkovice
2.
(08) Nekola jiří - Plzeň 
2.
(40) Štajer Miroslav - Dětmarovice
2.
(54) Binar Tomáš - Větřkovice
3.
(14) Motl Pavel - Svatoňovice
3.
(27) Moravec Karel -Větřkovice
3.
(56) Černoch Jan - Větřkovice
4.
(24) Volkmer Vladimír- Mikolajice
4.
(30) Berka Petr - Kujavy
4.
(51) Černoch Tomáš - Větřkovice
5.
(07) Cihlář Josef - Větřkovice
5.
(38) Karlík Josef - Poličná 
5.
(52) Ondřej Jakub - Heřmánky
6.
(09) Havelka Martin - Škrdlovice
6.
(32) Rýpar Martin - Jindřichov
 
 
7.
(16) Lindovský Roman - Skřípov
7.
(39) Tomeček Lukáš - Josefovice
 
 
8.
(22) Gilík Michal - Slavkov
8.
(29) Klár Rudolf - Dubová
 
 
9.
(15) Lindovský Dušan - Hrabství
9.
(31) Hlubek Ferdinad - Opava
 
 
10.
(01) Klapetek Jan - Větřkovice
10.
(34) Pavelka Josef - St.Těchanovice
 
 
11.
(20) John Josef - L. Albrechtice
11.
(41) Štajer Jan - Dětmarovice
 
 
12.
(02) Sláma Zdeněk - St. Oldřůvky
12.
(33) Homola Pavel - Větřkovice
 
 
13.
(21) Přibyla Karel - Jelenice
13.
(35) Grycko Jan - Guntramovice
 
 
14.
(03) Kořistka Jiří -Holasovice
14.
(37) Černín Zdeněk - Větřkovice
 
 
15.
(17) Koval Pavel - Slavkov
15.
(36) Maleňák Ondřej - Lukavec 
 
 
16.
(23) Wysoglad Pacel - Velká Polom
16.
(28) Šalata Karel- Vítkov 
 
 
17.
(11) Ondřej Miroslav - Heřmánky
 
 
 
 
18.
(04) Černoch Pavel -Větřkovice
 
 
 
 
19.
(25) Burdová Eva - Leskovec
 
 
 
 
20.
(18) Kuchař Vladimír - Kozlovice
 
 
 
 
21.
(05) Ondřej Martin- Heřmánky
 
 
 
 
22.
(19) Grečmal Josef - St. Těchanovice
 
 
 
 
23.
(13) Koubek Jan - Humpolec
 
 
 
 
24.
(06) Kastl Josef - Budišov /Bud.
 
 
 
 
25.
(12) Černín Jaroslav - Lhotka
 
 
 
 
 
Výsledky 2012
"Dvoukolky" (poháněná jedna náprava) "Čtyřkolky" (poháněné dvě nápravy) Junioři
Pořadí Závodník Pořadí Závodník Pořadí Závodník
1.  (29) Nekola Jiří - Plzeň-Jih   1.  (16) Štajer Miroslav - Dětmarov.  1.  (51) Moravec Jakub
2.  (32) Kuchař Vladimír - Kozlovice  2.  (01) Pančík Jan - Plzeň - Jih  2.  (54) Binar Tomáš
3.  (30) Lindovský Roman - Skřípov  3.  (07) Berka Petr - Kujavy  3.  (52) Černoch Tomáš
4.  (39) Černoch Jaroslav - Větřkovice  4.  (09) Scholaster Libor - Větřkovice  4.  (55) Černoch Jan
5.  (36) John Josef - L.A.  5.  (04) Šalata Karel - Vítkov  5.  (53) Scholaster Patrik
6.  (42) Peřina Patrik - Stará Ves  6.  (17) Rypár Josef Jindřichov  6.  (50) Ondřej Jakub
7.  (27) Cihlář Josef - Větřkovice  7.  (10) Černín Zdeněk - Větřkovice    
8.  (33) Ondřej Martin - Heřmánky  8.  (08) Moravec Karel - Větřkovice    
9.  (37) Kastl Josef - Budišov n. Bud.  9.  (12) Tomeček Lukáš - Josefovice    
10.  (28) Klapetek Jan - Větřkovice  10.  (05) Klar Rudolf - Dubová    
11.  (40) Ondřej Miroslav - Heřmánky  11.  (14) Šustek Tomáš -L.A.    
12.  (41) Volkmer Vladimír - Mikolajice  12.  (15) Štajer Jan - Dětmarovice    
13.  (35) Kofránek Karel - Český Ráj  13.  (02) Karlík Josef - Val.Meziříčí    
14.  (43) Wysoglad Pavel - Velká Polom  14.  (13) Homola Pavel - Větřkovice    
15.  (34) Koval Pavel - Slavkov  15.  (03) Baran Václav - Český Těšín    
16.  (26) Černoch Pavel - Větřkovice  16.  (06) Maleňák Ondřej - Lukavec    
17.  (31) Knopp Čeněk - Větřkovice  17.  (11) Vícha Karel - Albrechtice    
18.  (38) Knop Marek - Pustá Polom        
 

Další články...

  1. Výsledky 2011
Předchozí12Další

Online traktorkáři

Právě přítomno: 25 hostů a žádný člen

Z fotogalerie

Anketa

Jak hodnotíte traktoriádu 2016

Výborná akce - 36.4%
Dalo se to - 18.2%
O ničem - 9.1%
Výborná akce, příští rok dorazím znovu - 18.2%
Už nikdy více - 18.2%

Celkový počet hlasů: 11
Hlasování je ukončené o: 29 srp 2017 - 19:07

Kontaktujte nás